Тестування з англійської буде обов’язковим у системі професійної військової освіти, – Міноборони

ВРУ прийняла у першому читанні закон про призов резервістів без мобілізації Фото з відкритих джерел

У відомстві зазначили, що необхідність вивчення англійської мови – один із головних аспектів досягнення взаємосумісності зі структурами НАТО

Схема підготовки офіцерського складу в новій системі професійної військової освіти передбачатиме обов’язкове тестування вступників для визначення рівня володіння англійською мовою. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

"Сьогодні поставлено завдання з пришвидшення імплементації стандартів НАТО у сфері військової освіти і науки, тому система військової освіти в Україні перебуває у фазі інтенсивної трансформації. Вивчення англійської мови особовим складом є невід’ємною складовою впровадження у Збройних Силах України нової військової культури, заснованої на євроатлантичних цінностях та засадах", – зазначили у відомстві.

У Міноборони додали, що для тих, хто володіє англійською на достатньому рівні, планують організувати викладання виключно англійською. "Це відкриває перед військовослужбовцями широкі можливості для участі у міжнародних місіях та навчання за кордоном", – наголосили у міністерстві.

Окрім того, з метою удосконалення системи військової освіти та підготовки кадрів застосовуються нові кваліфікаційні вимоги щодо рівнів володіння іноземною мовою офіцерським, сержантським (старшинським) складом, запроваджується єдина навчальна програма "Іноземна мова" у вищих військових навчальних закладах, які перебувають у сфері управління Міністерства оборони України та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

Новини за темою: Другою мовою в Україні має бути англійська, а не російська, - Данілов

Нагадаємо, напередодні глава МЗС України Дмитро Кулеба в рамках онлайн-конференції "The Road to Warsaw Security Forum" заявив, що надання Україні Плану дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО не потрібно підносити до рангу культу, адже метою Києва є членство в Альянсі, яке можна досягнути й без цього плану.

"Позиція Україна проста: якщо ПДЧ є чимось, що надалі спростить наш шлях до членства, то Україна і Грузія мають його отримати. Але якщо союзники вирішать, що ми можемо досягнути такого ж результату за визначений період часу без ПДЧ, то ми це можемо обговорити", - зазначив Кулеба.

Loading...