Телескоп Hubble показав "космічний водоспад" у Всесвіті. Фото

"Космічний водоспад" у Всесвіті NASA

Так званий "водоспад" утворився після того, як галактика NGC 2799 втягнулась в центр іншої галактики NGC 2798

Космічний телескоп Hubble Національного управління з аеронавтики й дослідження космічного простору США (NASA) зафіксував "космічний водоспад" у Всесвіті. Про це йдеться на сайті NASA

Зокрема, пристрій зробив кадри того, як галактика NGC 2799 втягується в центр іншої галактики NGC 2798. Зазначається, що ці дві галактики взаємодіють через вплив, який вони чинять одна на одну. У кінцевому підсумку це може призвести до їхнього злиття або унікального нового утворення.

"Ці дві галактики вже утворили боковий "водоспад", коли зірки з галактики NGC 2799 ніби падають у галактику NGC 2798 майже як краплі води", - зазначили в NASA.

Новини за темою: NASA показало "лавину" на Марсі

Зауважимо, галактичні злиття можуть тривати від кількох сотень мільйонів до більше мільярда років. Однак, попри цей процес, зіткнення між зірками є малоймовірними через велику кількість простору між ними. 

NASA

Нагадаємо, нещодавно NASA опублікувало відео, на якому американський дослідницький зонд Osiris-Rex зміг взяти зразки ґрунту з поверхні астероїда Бенну, не висаджуючись на нього. Loading...