Телеканал ZIK запускає ток-шоу "Ми всі - українці" з Ростиславом Сухачовим і Тетяною Тереховою

Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова

Телеканал ZIK

Телеканал ZIK змінив концепцію телевізійних шоу на українському телебаченні. Але ми не зупиняємося і створюємо нові формати шоу.

Команда ZIK запускає шоу не з нагоди нового сезону або за необхідності оновити декорації. Ми робимо це, щоб бути корисними нашим глядачам.

Тому вже 24 вересня о 19:00 у прямий ефір виходить ток-шоу "Ми всі - українці".

Ведучими для всіх українців стануть Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова.

Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова ZIK

Це буде перше шоу, де головним героєм стане українець. Тут не ділитимуть на щасливих та нещасних. Тут не шукатимуть бідних та багатих. Бо ми всі – українці і досить нас ділити.

Ростислав Сухачов впевнений, що в ток-шоу кожен має побачити Україну та українців такими, як вони є. 

"Коли дивишся ток-шоу, бачиш сварки, приниження, хизування титулами та посадами. За цими декораціями статусів складно помітити людину. Але ж якщо відкинути все зайве, то можна побачити кожного українця. Саме цього ми прагнемо в нашому шоу", - зазначив ведучий.

Ростислав Сухачов і Тетяна Терехова ZIK

У кожному ефірі братимуть участь мешканці всіх регіонів. І карантин їм не завадить. Бо у нашому форматі відсутні будь-які бар’єри для спілкування.

Глядачі ток-шоу "Ми всі - Українці" першими дізнаватимуться про те, що відбувається за лаштунками політики. Інсайдери вже розставляють стільці у темній кімнаті. Що це за кімната і хто цей таємничий інсайдер – стане відомо у перших випусках.

Наша команда працює заради своїх глядачів, українців. Бо саме завдяки їм ми стали лідерами серед інформаційних каналів.

Шоу "Ми всі - українці" з Ростиславом Сухачовим і Тетяною Тереховою виходитиме щочетверга на телеканалі ZIK о 19:00.

І кожен з вас може до нас приєднатися! Якщо ви хочете почути обговорення найгостріших тем із життя країни, мати змогу поставити запитання спікерам та висловити свою думку у прямому ефірі, заповнюйте форму за посиланням: https://forms.gle/vzPWVqZxRPrNC6Sp6

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).