live

Телеканал ZIK очолив рейтинг інформаційних каналів та став шостим серед національних телеканалів

Новий сезон на ZIKу Телеканал ZIK

Телеканал ZIK став лідером рейтингу інформаційних каналів у віковій категорії 18+ за 20 лютого. При цьому показник частки аудиторії телеканалу склав 3.91, що в півтора рази перевищує найближчого конкурента. Про це свідчать дані Nielsen Holdings N.V. – світової інформаційно-вимірювальної компанії, яка є лідером в сфері телевізійних вимірювань в понад 36 країнах світу.

ZIK.UA

20 лютого телеканал ZIK працював в режимі телемарафону, аби найоперативніше показувати глядачам прибуття українців з китайського Уханя. Журналісти телеканалу відвідали Нові Санжари, аби дати глядачам можливість опинитись в вирі подій та, завдяки кільком камерам, побачити максимум. Гості ток-шоу озвучували різносторонні думки про приліт літака та реакцію санжарців, а завдяки новому додатку "Другий екран" від телеканалу ZIK до ефіру змогли приєднатись реальні учасники подій та навіть родичі українців, що прилетіли з Уханя.

ZIK.UA

17 лютого телеканал ZIK розпочав новий сезон. Тепер по буднях глядачів чекають ток-шоу в новій великій студії телеканалу, а самі глядачі можуть обирати теми та питання для обговорення. І все це завдяки додатку "ZIK", який вже можна завантажити в AppStore та Playmarket.

Вже зараз зміни в новому сезоні дали нам можливість побачити позитивну реакцію глядачів, про що свідчать рейтинги. І ми не плануємо зупинятися на досягнутому!

Loading...