live

Те, що назвали медичною реформою, поклало в могилу багатьох людей, – Анатолій Шарій

Анатолій Шарій

liga.net

Люди просто не доїжджають до лікарень, каже блогер

Розвал у медицині відбувався постійно, проте те, що назвали реформою, поклало до могил багатьох людей.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив блогер Анатолій Шарій.

Блогер розкритикував дії колишньої виконувачки обов’язків міністерки охорони здоров’я України Уляни Супрун, яка запровадила реформу у медичній галузі. Анатолій Шарій зауважив, що колишня чиновниця не ховається, оскільки ніхто і не думає притягувати її за розвал медицини.

"Цей розвал, звичайно, відбувся не за останні 5 років, не треба говорити, він відбувався весь час. Але те, що було названо "реформою", поклало в могилу безліч людей. І це абсолютно точно, тому що я знаю області – я в своєму блозі показував населені пункти, де була лікарня, а її скоротили. Скоротили і зробили опорну лікарню. Опорна лікарня – 150 кілометрів по розбитих, щоб не сказати грубіше, дорогах. І люди туди не доїжджають", – заявив Анатолій Шарій.

Блогер продовжив: "Люди покинуті, як один на крижині. Щось трапилося, інфаркт стався – все, гайки, закопуйте в городі під вишнями. Насправді, це жахлива ситуація".

Новини за темою: Доплата медикам, ціни на товари і виплати безробітним: Зеленський підписав закон у зв'язку з карантином

Нагадаємо, з 1 квітня 2020 року в Україні розпочинається другий етап медичної реформи.

Раніше тоді ще міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець заявляв, що міністерство не має наміру зупиняти медичну реформу в Україні.

Loading...