Танкер Delfi транспортують у порт Чорноморська. Відео

Евакуація танкера Delfi з пляжу "Дельфін" Максим Куций/Facebook

Танкер планують доставити у порт 10 вересня

Танкер Delfi, який у 2019 році затонув у Чорному морі біля берегів Одеси, після евакуації з пляжу транспортують у Чорноморськ. Про це повідомив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций.

Так, 10 вересня після численних спроб судно прибрали з одеського пляжу "Дельфін". Далі його доставлять у морський порт протягом наступних декількох годин. За словами Куцого, щоб евакуювати танкер з убережжя, фахівці приватних компаній і державні служби працювали цілодобово.

"На світанку за допомогою плавучого крана і буксирів почалося транспортування танкера з міського пляжу "Дельфін". Операція дуже складна в технічному виконанні і потребує точних і неквапливих дій. Протягом декількох годин судно повинно бути переміщене в порт Чорноморськ", - написав Куций.

Нагадаємо, танкер Delfi затонув біля одеського узбережжя наприкінці листопада 2019 року. Причиною аварії став потужний шторм, у результаті чого судно зірвало з якоря.

Після цього затонулий корабель пролежав у воді понад пів року. А декілька місяців тому з нього почало розливатися паливо, яке становило екологічну небезпеку

До слова, цього року танкер намагалися підняти декілька разів, однак всі спроби закінчувалися невдачею. А 10 вересня судно вдалося евакуювати з пляжу "Дельфін".  

Loading...