live

"Таке відчуття, що ми терористи": Пасажир рейсу з Дохи розповів про евакуацію в Україну

Українці в аеропорту поскаржилися на нелюдські умови Телеграм-канал PavlovskyNews

Пасажир поскаржився на нелюдські умови після виходу з літака

Українців, які прибули до "Борисполя" з Дохи виводять з літака військові зі зброєю, яких в аеропорту більше, ніж пасажирів. Про це повідомив пасажир літака Тарас для "Страна.ua". 

"Ми знаходимося в автобусі поруч з літаком. З другої години ночі ми тут. Чекаємо, поки змором або силою виженуть інших пасажирів з літака. Водій сказав, що нас будуть везти в готель "Козацький". Тут більше військових зі зброєю, ніж громадян. Таке відчуття, що ми терористи, а не люди, які прилетіли на обсервацію. Під конвоєм виводять кожного з літака і проводять до автобуса. Вони не мають на це право, але їм все одно ", - розповів Тарас.

За словами пасажира літака, в Досі (столиця арабського емірату Катар) їм пропонували підписати документ про примусову обсервацію, в іншому випадку громадян могли не евакуювати в Україну. 

"Ми не підписали, але прилетіли і все продовжили тут. Умови нелюдські, воду випрошуємо, туалети закриті. Відчуття, що ти на чужині. Невідомо, коли це закінчиться. Думаю, що вони силою всіх замкнуть на обсервацію, а медіа скажуть, що всі погодилися і задоволені. Ніяких переговорів немає, жорсткий ультиматум. Просто захоплення громадян України і все ", - наголосив пасажир. 

Також Тарас додав, що після прибуття в Україну громадянам не виділяли часу для особистих потреб. 

"Нам не дали сходити в туалет. Ми голодні. Як тварин везуть кудись. Згідно із законом, якого немає і який не набув чинності", - повідомив він.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський заявив, що українці, які повернуться в Україну після 28 березня, будуть на 14-денній обсервації. 

Loading...