Ситуація у Нових Санжарах: Поліція працює в посиленому режимі

Медичний центр "Нові Санжари" poltava.to

На території бази знаходиться рятувальна техніка на випадок НС

Працівники поліції організували посилене цілодобове патрулювання медичного центру у селищі Нові Санжари Полтавської області. Про це повідомляють пресслужби МВС і Полтавської ОДА.

"Поліція в посиленому варіанті несе службу, організоване посилене патрулювання. Ми тримаємо тут резервні сили для оперативного реагування на ситуацію. Будемо патрулювати цілодобово", - заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Новини за темою: Кидав каміння в автобус з евакуйованими людьми із Уханя: Аваков заявив про затримання підозрюваного

За попередньою інформацією, наразі на місці перебувають 300 працівників Нацгвардії, а ще 100 нацгвардійців знаходяться у резерві.

Новини за темою: Трохи вбила емоційно така зустріч: Аваков розповів про стан евакуйованих з Уханя українців

Також у ДСНС наголосили, що на території бази розміщена рятувальна техніка на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

"Тут знаходиться оперативний автомобіль для забезпечення зв’язку і загального моніторингу на території бази. Крім того, тут знаходяться наші сили та рятувальна техніка на випадок надзвичайної ситуації", - пояснив голова ДСНС Микола Чечоткін.

За словами голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, всіх евакуйованих з Уханя громадян (серед яких екіпаж літака, троє медиків і журналіст, що перебували на борту) розмістили у медцентрі Нових Санжар. Крім цього, людей, що там знаходяться, забезпечили індивідуальним харчуванням.

Новини за темою: Гончарук пояснив, чому жителів Нових Санжар не повідомили про приїзд евакуйованих з Китаю

Нагадаємо, у четвер ввечері, 20 лютого, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що в евакуйованих з Уханя громадян симптомів гострих респіраторних захворювань виявлено не було.

Повне відео брифінгу уряду з Нових Санжар доступне тут.

Loading...