Ситуація із бітумовозами на українсько-білоруському кордоні стабілізується, - Київська митниця

Бітумвози на кордонні із Білоруссю

Facebook-сторінка Київської митниці

На місці перебуває керівництво Київської митниці Держмитслужби та Державної прикордонної служби

Ситуація пункті пропуску "Виступовичі", де водії вантажівок блокували бітумовози, стабілізувалася. Про це повідомляє у Facebook пресслужба Київської митниці. 

Згідно з повідомленням, у пункті пропуску для вирішення ситуації перебуває керівництво Київської митниці Держмитслужби та Державної прикордонної служби.

Як зазначається, завдяки досягнутим домовленостям, водії вантажівок припинили блокування бітумовозів, які прямують в рамках реалізації програми "Велике будівництво", та погодилися пропускати їх окремою чергою, але за умови, що митне оформлення інших товарів проводитиметься паралельно з бітумом.

Новини за темою: На Сумщині прикордонники затримали іноземця, якого розшукував Інтерпол за вчинення тяжких злочинів

Відомо, що з 00:00 20 вересня станом на 16:00 в данному пункті пропуску на в'їзд вже оформлено 144 транспортних засоби з різноманітними товарами, на виїзд – 130. Всього від 14:00 години по завершенню перемовин в зону митного контролю прибув 31 транспортний засіб з бітумом, частина бітумовозів вже оформлена, інші - в процесі оформлення.

Новини за темою: Хасиди повністю звільнили територію на кордоні України, залишивши купи сміття. Фото

Нагадаємо, у середу, 16 вересня, Кабінет міністрів України вирішив закрити пункт пропуску на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області "Нові Яриловичі".

Внаслідок цього на білорусько-українському кордоні, зокрема у пункті пропуску "Виступовичі" утворилися черги з кількох сотень автомобілів.

Loading...