Системи клімат-контролю та USB-розетки: В "Укрзалізниці" розповіли про плани щодо реконструкції вагонів на 2021 рік

Фото з відкритих джерел

Окрім цього, у компанії планують придбати 100 нових вагонів

У 2021 році "Укрзалізниця" на власних виробничих потужностях проведе капітально-відновлювальний ремонт (КВР) 50 пасажирських вагонів. Про це заявив директор філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський, повідомляє пресслужба перевізника

"У пріоритеті проведення капітально-відновлювальних ремонтів пасажирських вагонів. Завдяки КВР за 30% вартості нового вагона де-факто отримуємо майже новий вагон. В силах "Укрзалізниці" на власних виробничих потужностях відновити значну кількість вагонів", - розповів Перцовський.

Також він уточнив, що оновлений рухомий склад має сучасні елементи конструкції: кузов вагона, даховий кондиціонер, нові віконні блоки зі склопакетами, ролетні системи для захисту від прямих сонячних променів.

Новини за темою: Експосадовець "Укрзалізниці" спричинив збитків на понад 770 млн гривень, - Офіс генпрокурора

Окрім цього, передбачаються й інші новації, зокрема: USB-розетки біля кожного місця, під столиками встановлені спеціальні полички для зручного зарядження телефонів, купе обладнані індивідуальними системами клімат-контролю, на столиках спеціальні місця для склянок та багато іншого.

Як зазначається, у наступному році "Укрзалізниця" запланувала рекордні інвестиції в оновлення пасажирського рухомого складу. Так передбачається придбати 100 пасажирських вагонів на суму понад 2,7 млрд грн коштом державного бюджету та модернізувати 50 пасажирських вагонів на 450 млн грн.

Новини за темою: "Укрзалізниця" посилює карантинний контроль в електричках

Нагадаємо, нещодавно "Укрзалізниця" заявила про плани відновити вагони-ресторани у потягах. Так компанія закликає бізнес надати ідеї щодо запровадження нових послуг щодо харчування на вокзалах та у потягах.

Loading...