live

Сина Єлизавети II звинуватили у зґвалтуванні

PA Images

Принц Ендрю опинився в центрі секс-скандалу

Другого сина королеви Великої Британії Єлизавети II - принца Ендрю -  звинуватили у зґвалтуванні. Про це повідомляє Daily Mail.

Зазначається, що у прокурорів з'явилися нові свідки, а алібі принца - брехня. Принц замішаний у справі про сексуальне насильство та ще й стосовно неповнолітніх. Цю справу правоохоронці розслідують вже кілька років. 

Ім'я сина британської королеви прозвучало в ході судового засідання над його другом Джеффрі Епштейном, якого викрили в зґвалтуванні та работоргівлі. Жертви зізналися, що їх примушували до статевих контактів і з британським аристократом.

Так, деякі міс Джіффр і Джоанна Шоберг розповіли, що спадкоємець престолу доторкався до них неналежним чином. Ще одна жертва, Вірджинія Робертс, заявила, що в період з 1999 по 2002 роки її тричі змушували до інтимного зв'язку з принцом Ендрю за його ж ініціативою.

Поліції Ендрю заявив, що у нього є алібі. Він стверджував, що після того, як відвіз доньку Беатріс в ресторан у Вокінгу, був вдома і не перебував із Робертс. 

Однак недавно з'ясувалося, що охоронець, який пропрацював більше 20 років у Букінгемському палаці, заявив, що принц Ендрю в той вечір вдома не з'являвся. Він приїхав тільки під ранок, при цьому був у поганому настрої та ображав персонал.

Також з'явився ще один свідок – Стів Скаллі, який розповів про негідну поведінку сина британської королеви на карибському острові Паедо. За його словами, він притирався до дівчини та цілував її. 

Скаллі додав, що на той момент Робертс було 17 років. При цьому, наголосив свідок, дівчина не чинила опору домаганням принца. Королівська сім'я не коментує дані факти. 

Однак ще в 2019 році принцу Ендрю довелося скласти повноваження.

Раніше повідомлялося, що королева Єлизавета ІІ погрожує позбавити Меган Маркл обручки.

Loading...