Світовий банк прогнозує крайню бідність 60 мільйонам людей через COVID-19

Фото з відкритих джерел

На сьогодні банк видає кредити в 100 країнах, на які припадає 70% населення планети

Світовий банк прогнозує глибоку рецесію світової економіки через коронавірус. В результаті кризи до 60 мільйонів людей по всьому світу можуть опинитися в крайній бідності. Про це заявив президент Світового банку Девід Мелпас, повідомляє пресслужба організації.

На сьогодні банк видає кредити в 100 країнах, на які припадає 70% населення планети. СБ зобов'язався до середини 2021 року видати кредитів на 160 мільйонів доларів у вигляді грантів та фінансової підтримки, щоб допомогти країнам впоратися з наслідками пандемії COVID-19 і карантинних обмежень в економіці розвинених країн.

Новини за темою: У МВФ прогнозують, що цього року ВВП на душу населення знизиться у 170 країнах

"Ця пандемія і часткова зупинка економіки розвинених країн здатні спричинити зубожіння до 60 мільйонів людей і звести нанівець багато досягненнь останніх років щодо скорочення масштабів бідності", - сказав Мелпас.

Він також закликав країни-кредитори приєднуватися до ініціативи "Великої двадцятки", яка оголосила мораторій на виплати боргу низкою країн, які розвиваються.

Новини за темою: Економіка vs коронавірус: Як врятувати життя людей й не натрапити на колапс економіки

Нагадаємо, раніше Міжнародний валютний фонд спрогнозував падіння світової економіки на 3% у 2020 році через пандемію коронавірусу.

Loading...