live

Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці: Чи дотримуються віряни у Львові правил карантину

Ремонт фасаду Гарнізонного храму св. Петра і Павла у Львові. Фото: city-adm.lviv.ua

Багато прихожан розповідають, що долучаються до молитов онлайн

До храмів Львова на літургії у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці впускають не більш як по 10 вірян, решта долучаються до молитви на вулиці, дотримуючись дистанції.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення повідомила кореспондентка Наталія Пиртик.

Як зазначила кореспондентка, до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, що знаходиться у самісінькому центрі міста і парафія якого є однією з найбільших у Львові, сьогодні, на ранкову літургію у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці впускають не більш як 10 вірян. Решта з тих хто хоче долучитися до молитви, перебувають біля входу до святині, маючи необхідні індивідуальні засоби захисту – медичні маски, рукавички – та дотримуючись дистанції.

"Якщо ці заборони порушували б, то служителям храму загрожують штрафи - від 17 до 34 тисяч гривень", – зазначила Наталія Пиртик.

Новини за темою: Посилення карантину в Україні: Які обмеження почали діяти та чи дотримуються їх громадяни

Кореспондентка додала, що аналогічна ситуація і в інших храмах міста.

"Нам вдалося напередодні поспілкуватися з людьми, які очікували на літургію. Кажуть, що багато хто долучається до молитов онлайн, тобто дивляться літургію по телевізору або через Інтернет", – зазначила Наталія Пиртик.

Більше про сьогоднішнє свято читайте у статті "Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія, традиції, святкування, заборони та прикмети".

Повне відео Благовіщенського богослужіння у Києво-Печерській лаврі можна переглянути тут.

Loading...