live

"Супрун вбиває свободу слова": Під Печерським судом у Києві розпочалася акція протесту

Акція під судом Фото - скріншот

Під будівлею зібралися близько сотні активістів

Під Печерським районним судом Києва розпочалася акція протесту – люди виступають проти медичної реформи, запровадженої Уляною Супрун, а також вимагають від колишньої в. о. міністерки не тиснути на свободу слова.

Як повідомив під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK кореспондент Сергій Гільді, у Печерському районному суді Києва сьогодні відбудеться розгляд позову колишньої виконувачки обов’язків міністерки охорони здоров’я України Уляни Супрун про захист честі, гідності та ділової репутації і спростування недостовірної інформації. Супрун позивається проти ТОВ "Телекомпанія "Нові комунікації" і, зокрема, проти політичного експерта, заслуженого журналіста України Володимира Кацмана за нібито його висловлювання в ефірі телеканалу ZIK щодо Супрун.

У ці хвилини під Печерським судом зібралися близько сотні активістів. Люди тримають плакати, на яких написано: "Не можна судити за правду", "Ганьба Супрун", "Супрун вбиває свободу слова", "Супрун вбила медицину".

Протестувальники кажуть, що вийшли на акцію через те, що не підтримують медичну реформу, яку запровадила пані Супрун. Активісти нарікають на знищення санітарно-епідеміологічної служби.

Новини за темою: Вже у квітні на українців чекає медичний колапс: Качний про другий етап медреформи

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський хоче створити колегію за участі досвідчених лікарів країни, які до 1 березня 2020 року повинні проаналізувати перебіг медичної реформи.

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Сергій Льовочкін заявляв, що президент України Володимир Зеленський має проаналізувати і зупинити медичну реформу, оскільки, крім зменшення можливості людей отримувати допомогу, ця реформа нічого не надала.

Loading...