live

Супрун назвала Стерненка, який зарізав людину, прикладом нового українця

Уляна Супрун РБК-Україна

За словами Супрун, Стерненко "може все розставити на свої місця"

Колишня очільниця МОЗ Уляна Супрун заступилася за колишнього главу "Правого сектора" Сергія Стерненка, який вбив чоловіка в Одесі у 2018 році. За її словами, Стерненко - приклад того покоління українців, яке може все розставити на свої місця. Про це вона написала у Facebook

Так, Супрун зазначила, що після зміни Генерального прокурора Стерненку знову хочуть вручити підозру. Однак, на думку ексочільниці МОЗ, Сергій є борцем за справедливість, якого хочуть обмовити корупціонери. 

"Сергій Стерненко для мене є прикладом того покоління українців, яке зможе все розставити на свої місця. Ці люди народились і виросли вже в незалежній Україні. У них, як ні у кого іншого, є великий запит на справедливість, безпеку та реальну ефективність держави. І дуже важливо не дати залякати їх, забити їхню спроможність казати правду, зробити їх циніками. Коли такі люди у своїх рідних містах чи селах починають називати речі своїм іменами і активно не давати красти комусь на зразок Труханова, вони отримують у відповідь напади, замахи на вбивство, переслідування органами поліції та прокуратури, які часто служать не громадянам, а місцевим феодалам", - зазначила Супрун. 

Також колишня міністерка наголосила, що у лютому-травні 2018 року в Одесі Сергій пережив три напади на себе, проте поліція відмовила йому в охороні. Окрім цього, не було вручено підозри учасникам останнього нападу, натомість збираються вручити підозру Стерненку.

За словами Супрун, після зустрічі в ОГП Ірини Венедиктової і Арсена Авакова, справа проти Стерненка буде активізована. 

"Нова Генеральний прокурор активно шукає людину, яка погодиться виконувати її вказівки щодо справ Сергія Стерненка, Катерини Гандзюк, справ Майдану. Через відмову виконувати політично вмотивовані вказівки у відставку уже подав заступник генпрокурора Віктор Трепак", - йдеться в публікації. 

У підсумку Супрун додала, що Стерненко - образ українця, який не дає мовчки себе переслідувати або вбити.

До слова, за даними Страна.ua, для Супрун Стерненко не чужа людина. Співмешканка Стерненко Наталія Усатенко (рік тому потрапила в скандал з викраденим автомобілем), є помічником Супрун.

Нагадаємо, нещодавно генпрокурор України Ірина Венедіктова відсторонила заступника генерального прокурора Віктора Трепака від справ Майдану, справи Катерини Гандзюк, справи Сергія Стерненка та інших справ, які розслідує СБУ. За словами Венедіктової, таке рішення пов’язане з новим розподілом обов’язків в Офісі Генпрокурора.

Loading...