Супрун назвала оптимальну кількість сексу для людини і дала поради щодо інтимного життя

З відкритих джерел

Нормальна кількість сексу — це та, яка приносить задоволення

Колишня виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун назвала оптимальну кількість сексу в житті людини та порекомендувала, як впоратися з проблемами в інтимному житті. Про це з посиланням на спецпроєкт "Психея" Супрун написала у Facebook.

Дослідження вказують, що в середньому людина займається сексом понад 50 разів на рік, або ж один раз на тиждень. Однак, якщо сексуальне бажання виникає частіше або рідше — це нормально.

"Нормальна кількість сексу — це та, яка приносить задоволення вам і вашому партнеру", - наголосила Уляна Супрун. 

За словами Супрун, секс включає в себе не лише статевий акт. Це також почуття прив’язаності, ніжності, інтимності, грайливості, бажання і задоволення. Тому, якщо комусь з партнерів не подобаються певні практики, то вони можуть сказати "ні". Також вони можуть обговорити свої вподобання і вирішити проблеми сексуального характеру. 

Новини за темою: В Україні планують посилити захист дітей від сексуального насильства

"Якщо ви відчуваєте, що у сексі щось не так і не можете впоратися з проблемою самостійно чи з партнером, не соромтеся звертатися по допомогу до фахівців. Можливо, вам потрібна консультація та допомога, аби дійти здорового рішення. Не всі проблеми такого характеру можна вирішити за закритими дверима", - зазначила Супрун. 

Водночас колишня міністерка додала, що секс впливає як на фізичне, так і на ментальне здоров'я та якість життя. Тому необхідно "проговорювати основи того, як відбувається секс та чим він є, щоб мати змогу говорити далі про його тонкощі".

Нагадаємо, нещодавно в Україні провели опитування, за результатами якого з'ясувалося, що більшість батьків і вчителів підтримують запровадження сексуальної освіти у школах. 

Loading...