"Сумувати не будемо": Скандальний танкер Delfi забрали з одеського пляжу

Танкер Delfi прибрали з узбережжя Одеси Facebook Владислава Криклія

Танкер повинні відбуксирувати в Чорноморськ

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що танкер Delfi, який затонув біля узбережжя Одеси в листопаді минулого року, нарешті прибрали. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Delfi покинув пляж "Дельфін". Сумувати не будемо", - написав міністр.

Новини за темою: Криклій присоромив політиків за піар на танкері Delfi

Нагадаємо, 22 листопада 2019 року танкер Delfi через сильний шторм зірвало з якоря і він сів на мілину. У результаті евакуювали трьох членів екіпажу. З того моменту танкер залишався у морі.

Пізніше, 21 червня 2020 року, поблизу узбережжя Одеси із затонулого Delfi почало розливатися паливо.

18 липня дві спроби підняти з мілини та поставити на кіль аварійний танкер Delfi біля узбережжя Одеси виявилися безуспішними: обірвався трос одного з двох буксирів. 25 липня операція з підняття Delfi з одеського пляжу знову закінчилася обривом троса.

Водночас 26 липня події навколо танкера Delfi визначили як надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Компанії-підряднику судновласника відмовили у продовженні робіт, тепер їх передали Адміністрації морських портів України та ДСНС.

Пізніше стало відомо, що підготовка до підйому танкера Delfi, який затонув біля одеського пляжу, затягується через погодні умови та характер дна.

На початку вересня Господарський суд Одеської області заарештував танкер Delfi компанії Mister Drake PC за позовом Адміністрації морських портів України.

Loading...