Суд зобов'язав Стерненка завершити ознайомлення зі своєю справою до 11 серпня

Активіст вважає, що слідство хоче якомога швидше передати справу до суду

Сергій Стерненко

Укрінформ

Активісту Сергію Стерненку обмежили строки для ознайомлення із матеріалами справи за підозрою в умисному вбивстві та незаконному носінні зброї до 11 серпня. Про це повідомив сам підозрюваний у Фейсбук.

Стерненко зазначив, що слідчий досі не переклав документи з російської, а його адвокати не отримали доступ до речових доказів. На думку активіста, таке рішення суду позбавляє його права на оскарження повідомлення про підозру.

Крім того, підозрюваний вважає, що такі дії відбуваються, щоб "пошвидше спихнути справу до суду". За словами Стерненка, його хочуть засудити за те, що він не помер.

Нагадаємо, 1 липня активісту та ексочільнику одеського "Правого сектору" Сергію Стерненку оголосили підозру за двома статтями – "Умисне вбивство" та "Незаконне носіння холодної зброї". 

Згодом Служба безпеки України завершила розслідування у справі одеського активіста, таким чином справу можна було передавати до суду. Однак, за словами самого підозрюваного, за весь час не було проведено жодних слідчих дій. 

Новини за темою: Справа Стерненка: Сьогодні суд розгляне клопотання прокурорів

Попри це Київський апеляційний суд відмовив Сергію Стерненку в задоволенні його скарги та залишив його під домашнім арештом. 

Зауважимо, Стерненка підозрюють в умисному вбивстві. Однак активіст звинувачення відкидає і стверджує, що захищався під час нападу на себе в травні 2018 року.

Loading...