Суд зобов'язав ДБР відновити слідство щодо Порошенка та Парубія стосовно захоплення влади у 2016 році, - Портнов

Петро Порошенко в суді

пресслужба партії "Європейська Солідарність"

Печерський суд Києва зобов'язав Державне бюро розслідувань відновити слідство щодо п'ятого президента України Петра Порошенка і колишнього спікера Верховної Ради Андрія Парубія стосовно захоплення влади у 2016 році. Про це у Telegram повідомив юрист Андрій Портнов.

"Печерський суд Києва задовольнив першу з трьох поданих мною скарг про закриття кримінальних проваджень щодо головного державного і військового злочинця. Суд скасував першу постанову ДБР про відсутність складу злочину в діях Порошенка і Парубія у справі про захоплення державної влади, зловживання службовим становищем і підробку документів", - зазначив він.

За словами Портнова, "члени злочинної групи Блоку Порошенка БПП і Народного фронту підробили документи про наявність у них у 2016-му році коаліції та прийняли тисячі управлінських і кадрових рішень, незаконно розпоряджаючись фінансовими і природними ресурсами країни".

"Організаторами незаконного захоплення влади були одіозні злочинці Порошенко і Парубій. Тепер суд зобов'язав ДБР відновити слідство, а дії щодо закриття справи визнав протиправними", - підкреслив юрист.

Новини за темою: Плюс одна мінус три: Як проти Порошенка відкрили справу через Томос і закрили три за перевищення повноважень

Нагадаємо, раніше в ДБР заявили про закриття кількох справ щодо Порошенка, у тому числі й про Томос.

Loading...