Суд зобов’язав ДБР поновити розслідування справи проти Порошенка щодо "Кузні на Рибальському", – документ

У суді вважають за необхідне провести повне та всебічне розслідування

Завод "Кузня на Рибальському" Фото з відкритих джерел

Печерський районний суд Києва зобов'язав ДБР відновити розслідування справ проти експрезидента Петра Порошенка з продажу "Кузні на Рибальському". Про це йдеться в документі суду, який перебуває в розпорядженні журналістів "Страна.ua".

Зазначається, що суд задовольнив скаргу юриста Андрія Портнова, в якій той зазначав, що постанова про закриття кримінального провадження необґрунтована, прийнята передчасно і з порушенням кримінально-процесуального законодавства. Зокрема, Портнов вважає, що висновки слідчого у справі щодо "Кузні на Рибальському" не ґрунтувалися на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин.

Ухвала суду про відновлення справи щодо "Кузні на Рибальському" Страна.ua

Суддя Печерського суду дійшов до висновку, що при закритті кримінального провадження слідчим не були дотримані положення щодо всебічності й повноти розслідування. Тому закриття підлягає скасуванню з направленням у Державне бюро розслідувань, де мають провести досудове розслідування й визначити повний обсяг слідчих дій.

Ухвала суду про відновлення справи щодо "Кузні на Рибальському" Страна.ua

Новини за темою: Суд зобов'язав ДБР відновити слідство щодо Порошенка та Парубія стосовно захоплення влади у 2016 році, - Портнов

Нагадаємо, восени 2019 року ДБР опублікувало список справ, відкритих проти Петра Порошенка. Серед них зазначалося й "Ухилення від сплати податків та подальша легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, під час продажу ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському".

У липні поточного року адвокат Петра Порошенка Ілля Новіков заявив, що ДБР закрило справу щодо ймовірного внесення оманливих відомостей до документів суднобудівного заводу "Кузня на Рибальскому", які стосувалися кінцевих власників підприємства.

 

Loading...