Суд змінив запобіжний захід Стерненку

Стерненко не може покидати своє житло з 21:00 до 6:00

Сергій Стерненко

Укрінформ

Шевченківський районний суд Києва змінив запобіжний захід активісту Сергію Стерненку. Про це повідомив сам активіст у Telegram.

Зазначається, що відтепер Стерненко має перебувати не на цілодобовому, а на нічному домашньому арешті. Активіста зобов’язали бути вдома з 21:00 до 6:00 до 21 вересня.

Новини за темою: Справа Стерненка: Під будівлею Шевченківського суду сталася сутичка

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 6 серпня, Шевченківський райсуд столиці розпочав розгляд клопотання про продовження запобіжного заходу одеському активісту Сергію Стерненку. Прокуратура просила про домашній арешт для Стерненка ще на два місяці.

Водночас, сам активіст на початку засідання заявив про стороннє втручання в автоматичному судовому розподілі. За його словами, з 14 суддів головуючу обрали між двома.

Нагадаємо, 1 липня активісту та ексочільнику одеського "Правого сектору" Сергію Стерненку оголосили підозру за двома статтями – "Умисне вбивство" та "Незаконне носіння холодної зброї".

Новини за темою: Справа Стерненка: Сьогодні суд розгляне клопотання прокурорів

Згодом Служба безпеки України завершила розслідування у справі одеського активіста, таким чином справу можна було передавати до суду. Однак, за словами самого підозрюваного, за весь час не було проведено жодних слідчих дій. Пізніше суд зобов'язав Стерненка завершити ознайомлення зі своєю справою до 11 серпня.

Зауважимо, Стерненка підозрюють в умисному вбивстві. Однак активіст звинувачення відкидає і стверджує, що захищався під час нападу на себе в травні 2018 року.

Loading...