Суд відмовився визнавати незаконним загальнонаціональне опитування Зеленського

Володимир Зеленський Скріншот із відео / Офіс президента

Розгляд справи відбувався у письмовому провадженні

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи щодо визнання протиправним оголошення президента Володимира Зеленського  про проведення всенародного опитування громадської думки 25 жовтня 2020 року на виборчих дільницях та відмовив позивачу у задоволенні вимог. Про це повідомляє пресслужба суду.

Згідно з повідомленням, суд відкрив провадження у справі та призначив її до розгляду у порядку спрощеного позовного провадження в судовому засіданні 23 жовтня 2020 року о 08:00. Оскільки сторони не прибули у судове засідання, суд продовжив розгляд справи у письмовому провадженні.

Новини за темою: Псування бюлетенів опитування Зеленського можуть прирівняти до хуліганства, – Геращенко

Як зазначено в рішенні суду, обов'язковою умовою надання правового захисту судом є наявність реального порушення прав особи на момент звернення до суду. Оголошення будь-яким суб'єктом владних повноважень про свої наміри на вчинення будь-яких дій на майбутнє не може бути розцінене судом як дія, яка порушує право позивача.

"Виходячи з меж заявлених вимог та аналізу положень чинного законодавства суд дійшов висновку, що позов є необґрунтованим та недоведеним достатніми доказами, і відмовив позивачу у його задоволенні", - пояснили в суді.

Новини за темою: Зеленський пояснив, для чого йому потрібне загальнонаціональне опитування

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Окружний адміністративний суд Києва надійшов позов від жителя Івано-Франківської області з проханням визнати незаконним проведення всеукраїнського опитування за ініціативою президента Володимира Зеленського. 

 Loading...