Суд РФ продовжив арешт кримським татарам-фігурантам "другої бахчисарайської справи"

Кримчан утримуватимуть у СІЗО до 12 листопада

Фігуранти другої бахчисарайської групи Крымская солидарность

У Ростові-на-Дону південний окружний військовий суд продовжив термін тримання під вартою фігурантів другої бахчисарайської групи "Хізб ут-Тахрір" до 12 листопада включно. Про це повідомляє "Крымская солидарность" у Фейсбук.

Зазначається, що всі фігуранти другої бахчисарайської групи залишаться під арештом в слідчому ізоляторі. Крім того, виняток не зробили навіть для батька 13-ти дітей, вчителя фізкультури й активіста Сервера Зекір'яєва. Адвокати інших утримуваних у російському ізоляторі кримчан також наполягали на обранні іншого запобіжного заходу для них, але суд не взяв до уваги доводи захисників.

Важливо, що загалом кримські мусульмани з Бахчисарая провели в ув'язненні майже 3 роки. Справа перебуває на етапі судового розгляду.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року російські силовики заарештували шістьох жителів Бахчисарая. Їх звинувачують нібито в участі у забороненій у Росії організації "Хізб ут-Тахрір". У жовтні минулого року ростовський суд почав розглядати справу по суті.

Новини за темою: Збив кепку з поліцейського прапором України: У Росії звинувачують активіста

Раніше повідомлялося, що а початку липня поточного року силові структури в анексованому Криму провели обшуки в 4 районах півострова й затримали 7 кримських татар. Їх також звинувачують у тероризмі та участі в організації "Хізб ут-Тахрір".

 

Loading...