Суд просять визнати незаконним всеукраїнське опитування Зеленського

Будівля Окружного адміністративного суду міста Києва

Фото з відкритих джерел

Суд вирішує питання про відкриття адміністративної справи

В Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) надійшов позов з проханням визнати незаконним проведення всеукраїнського опитування за ініціативою президента Володимира Зеленського. Про це повідомляє сайт ОАСК.

Зазначається, що позов подав житель Івано-Франківської області. Він просить визнати протиправним оголошення опитування 25 жовтня. Серед інших вимог в позові — зобов'язати Зеленського утриматися від дій, пов'язаних з призначенням та проведенням цього заходу на виборчих дільницях у день місцевих виборів.

Новини за темою: Всеукраїнське опитування від Зеленського: Навіщо насправді питати про корупцію та Донбас і кому це потрібно

Нагадаємо, 13 жовтня президент України Володимир Зеленський закликав громадян у день місцевих виборів прийти на виборчі дільниці та відповісти на 5 важливих для кожного питань. За його словами, питання будуть стосуватися того, що "ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті".

14 жовтня голова держави оголосив перше з 5 питань, які буде винесено на опитування 25 жовтня під час місцевих виборів. Воно стосуватиметься корупції в особливо великих масштабах.

Наступного дня, Зеленський назвав друге питання, яке стосуватиметься створення на Донбасі вільної економічної зони.

А у п'ятницю, 16 жовтня, президент оприлюднив фінальні три питання всенародного опитування.Loading...