Суд Нідерландів долучить до справи MH17 інтерв'ю Гіркина Гордону

Ігор Гіркін. Фото: svidok.ua

Відповідну заяву зробив головуючий у процесі суддя Хендрік Стейнхаюс

Суд у справі щодо збиття літака рейсу MH17 в небі над Донбасом у 2014 році має намір долучити до справи інтерв’ю колишнього ватажка так званої "ДНР" Ігоря Гіркіна українському журналісту Дмитру Гордону. Про це повідомляє Deutsche Welle, з посиланням на головуючого у процесі суддю Хендріка Стейнхаюса.

"Слідство триває, і з моменту першого блоку слухань обсяг справи виріс, перевищивши нині 40 тисяч сторінок. Головуючий суддя Хендрік Стейнхаюс сказав, що до матеріалів буде долучено і недавнє гучне інтерв'ю Гіркіна", - зазначається у повідомленні.

Зауважимо, йдеться про інтерв’ю, яке український журналіст Дмитро Гордон оприлюднив 18 травня.

Тоді він запевняв, що це інтерв'ю було записане "у співдружності" зі спецслужбами України, а "флешки з інтерв’ю вже в Гаазі". В СБУ ж заявили, що не працювали з Гордоном у межах цього інтерв'ю.

Новини за темою: Справа МН17: Прокурор Нідерландів повідомив про результати аналізу тіл членів екіпажу

Нагадаємо, Ігор Гіркін (Стрєлков) був так званим міністром оборони "ДНР", а також брав участь в анексії Криму. Він є одним з обвинувачених у справі про збиття літака рейсу MH17 на Донбасі.

До речі, у згаданому інтерв'ю він також коментував справу МН17, у тому числі свою причетність до катастрофи. Фактично Гіркін визнав "непряму відповідальність" за неї.

Як повідомлялося, наразі суд Нідерландів поновив слухання у справі МН17.Loading...