Одеський суд наклав арешт на танкер Delfi

Таким чином суд частково задовольнив клопотання АМПУ

Танкер "Delfi" Telegram, Владислав Криклій

Господарський суд Одеської області заарештував танкер Delfi компанії Mister Drake PC за позовом Адміністрації морських портів України. Відповідна ухвала розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Зазначається, що таким чином суд частково задовольнив клопотання АМПУ. Крім того, Адміністрація або інші особи за її дорученням відтепер мають право переміщувати чи віддаляти танкер.

Також відомо, що боржником визнано компанію Mister Drake PC, зареєстровану в Великій Британії, а її представником є житель Миколаївської області Юрій Голіков. Ухвала набрала законної сили сьогодні, 1 вересня, й може бути пред`явлена до примусового виконання у строки, визначені ст. 12 Закону України "Про виконавче провадження".

Розгляд справи за позовом АМПУ до власника танкера Delfi стосовно стягнення збитків у сумі 2 млн 355 тис. 698 грн призначено на 23 вересня.

Новини за темою: Підняття танкера Delfi не спричинило забруднення Чорного моря, - Держекоінспекція

Раніше повідомлялося, що затонулий танкер Delfi мають відбуксирувати до порту для демонтажу до 5 вересня. Напередодні до судна підігнали баржу, щоб завантажити на неї зрізану раніше щоглу.

Loading...