Студенти вишів завершать навчальний рік дистанційно, - МОН

Любомира Мандзій Урядовий портал

Водночас період проведення сесій зміщено не буде

Студенти вищих навчальних закладів завершать поточний навчальний рік у дистанційній формі. Про це повідомила виконувач обов'язків міністра освіти та науки Любомира Мандзій в інтерв'ю Радіо Свобода

Як зазначається, у Міністерстві освіти та науки вже дали рекомендаційні листи закладам вищої освіти стосовно організації закінчення навчального року. 

"Виходячи з ситуації, закінчення навчального року буде відбуватися дистанційно. І заклади вищої освіти мають бути готові завершити навчальний рік", - зазначила Мандзій. 

Новини за темою: Атестацію випускників профтехів в Україні проведуть дистанційно через карантин

Однак, у зв'язку з карантином період проведення сесій зміщено не буде. 

"Викладачі закладів зараз працюють зі своїми студентами дистанційно. І ми рекомендували підійти організовано до закінчення навчального року і закінчити його в терміни, які були передбачені, організувати дистанційно складання іспитів, і сесії", - наголосила виконувач обов'язків глави МОН. 

Однак, якщо буде змінена епідеміологічна ситуація і будуть зняті обмеження щодо можливості відвідин вишів, то заклади вищої освіти зможуть організувати сесію в аудиторіях.

Нагадаємо, нещодавно в.о. міністра освіти та науки Любомира Мандзій заявила, що дистанційне навчання продовжено до кінця травня, а закінчення навчального року переноситься на 1 липня.

 

Loading...