Столиця та ще сім областей не відповідають критеріям для відкриття закладів громадського харчування, - Ляшко

Йдеться про відвідування закладів всередині приміщення

Віктор Ляшко Фото з відкритих джерел

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що в Україні наразі сім областей та столиця, місто Київ, не відповідають показникам для відвідування клієнтами закладів громадського харчування всередині приміщення. Про це він розповів під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK

Як зазначається, Ляшко нагадав, що із 5 червня постановою Кабінету міністрів дозволяється відкривати заклади громадського харчування з відвідуванням клієнтів всередину приміщення.

Новини за темою: У Кабміні пояснили, коли регіони можуть скасовувати послаблення карантину

"В той же час, по індикаторах у нас сьогодні не проходять: по захворюваності – Київ, Волинська область, Житомирська область, Львівська область, Рівненська область і Чернівці, а по тестуванням не проходять Донецьк (область, – ред.) і Луганськ – майже проходить, але 11,96 на 100 тис. населення", - уточнив Ляшко.

Окрім цього, він наголосив, що в цих областях рішеннями комісій ТЕБ та НС не повинно бути дозволено відкриття закладів громадського харчування, оскільки епідеміологічна ситуація цього не дозволяє - не досягнуті необхідні критерії. 

Новини за темою: Уряд послаблює карантинні обмеження в Україні: Що запрацює з 5 червня

Нагадаємо, станом на ранок п'ятниці, 5 червня, в Україні зареєстровано 25 964 випадки інфікування коронавірусом COVID-19Loading...