Столичні медики помітили тенденцію до збільшення кількості госпіталізованих дітей з COVID-19

У Запоріжжі школи закрили на карантин через коронавірус Фото з відкритих джерел

Така тенденція спостерігається з кінця серпня

З кінця серпня спостерігається тенденція до збільшення госпіталізації дітей з COVID-19 до стаціонару інфекційної лікарні.

В ефірі програми "Деталі дня" на телеканалі ZIK під час включення кореспондентка Валерія Бабич, яка сьогодні вивчала ситуацію у столичних інфекційних лікарнях з огляду на пандемію коронавірусу і початок навчального року, розповіла про ситуацію із рівнем захворюваності.

"Якщо казати суто за вересень, то я хочу сказати, що з кінця серпня у нас відбулася тенденція до збільшення надходження дітей у стаціонар на госпіталізацію. Якщо у нас було у середньому 25-30 стабільно зайнято ліжок, то в кінці серпня і на початку вересня, десь перший тиждень, у нас кількість госпіталізованих усього по закладах сягала 45 дітей. Майже ми доходили до 50%, а це є вже такий епідеміологічний бар’єр. Але на сьогодні частина виписалася з одужанням, частина пішла на самоізоляцію, і на вечір у нас було 25 дітей, що характерно для COVID по столиці", – повідомила у коментарі кореспондентці ZIK головна лікарка Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні Тетяна Камінська.

Новини за темою: У Київській області 14 шкіл перевели на дистанційне навчання через коронавірус

Нагадаємо, в Україні протягом минулої доби, 8 вересня, виявили 2551 новий випадок коронавірусу COVID-19, ще 45 осіб померли у результаті ускладнень, однак 1157 подолали хворобу.

Нагадаємо, минулого тижня Міністерство охорони здоров'я оновило механізм надання медичної допомоги хворим із підозрою на коронавірусну хворобу COVID-19. Зокрема, було встановлено чіткий алгоритм дій та надано основні рекомендації.   

Loading...