live

Степанов заявив про політичний тиск на МОЗ

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов

Фото з відкритих джерел

Міністр охорони здоров'я зізнався, що системи охорони здоров'я в Україні немає

У понеділок, 1 червня, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив про медійний та політичний тиск на міністерство. Про це Степанов повідомив у відеозверненні, опублікованому на Telegram-каналі МОЗ.  

"За 30 років ніхто в нашій країні не побудував систему охорони здоров'я, в якій кожен громадянин відчував би себе захищеним. Останнім часом МОЗ часто згадують в негативному тоні, звинувачують в усіх можливих і неможливих злочинах, чинять медійні атаки та політичний тиск", - заявив Максим Степанов. 

За словами політика, після свого двомісячного перебування на посту міністра він переконався, що системи охорони здоров'я в Україні немає. 

"Сьогодні інформаційне поле поділене на два табори. Один табір – адепти так званої псевдореформи, котрі мали абсолютну владу і майже чотири роки експериментували з українською медициною. З іншого боку – вітчизняні лікарі, медичні працівники всіх рівнів, які опинилися під загрозою звільнення", - пояснив міністр. 

Новини за темою: На Банковій пройшла акція протесту проти глави МОЗ Степанова

Степанов зазначив, що його попередники "стали критиками будь-чого, аби тільки здіймати публічний галас, щоб відволікти українців від провалів своєї діяльності". За словами політика, результатом реформ його попередників стали загроза звільнення десятків тисяч медиків та закриття сотень лікарень, дефіцит ліків, медичного обладнання та відтік українських лікарів за кордон. 

Водночас чинний глава МОЗ наголосив, що протягом трьох років попередня команда перекладала на Україну елементи досвіду зарубіжних країн, не враховуючи українських реалій. Однак, за словами Степанова, у міністерстві вже вироблене спільне бачення вирішення проблем охорони здоров'я з президентом та прем'єр-міністром. 

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявляв, що в Україні будуть реформувати медицину, тому будь-які дії, які руйнуватимуть медичну сферу, будуть повністю призупинені.

 

Loading...