Степанов заявив про ефективність карантинних обмежень в Україні

Максим Степанов МОЗ

Очільник МОЗ переконаний, що "карантин вихідного дня" допоміг уникнути колапсу медсистеми

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що запроваджені в Україні протиепідемічні обмеження, в тому числі "карантин вихідного дня", стримують поширення коронавірусу. Про це він повідомив під час брифінгу 5 грудня. 

За словами Степанова, уряд розраховував, що "карантин вихідного дня" дозволить знизити захворюваність на 20 відсотків. Однак, попри те, що обмеження не дали максимального результату, вони дозволили зупинити "ураганне розповсюдження" COVID-19. Міністр підкреслив, що це і було основною метою обмежувальних заходів. 

"Вже четвертий день бачимо, що ці цифри менші, ніж ті, що були тиждень тому. У нас сьогодні 13 825 захворілих за минулу добу, а в суботу минулого тижня було 16 294. Тобто майже на 2,5 тисячі людей захворіло менше", - додав він.

Новини за темою: Жорсткий карантин в Україні не будуть запроваджувати до кінця грудня, - Степанов

До слова, протягом минулої доби в Україні підтвердили 13 825 нових випадків коронавірусу COVID-19, ще 226 осіб померли. Водночас 14 724 пацієнтів одужали. 

Нагадаємо, перед цим Максим Степанов повідомив, що тритижневий "карантин вихідного дня" не дав ефекту, на який розраховував уряд, адже виконання карантинних заходів не було досконалим.

ZIK

Loading...