Степанов вважає, що критика української вакцини – це комплекс національної меншовартості

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

За його словами, українським вченим "просто потрібно створити відповідні умови" і тоді країна зможе самостійно виробляти вакцину

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов вважає, що люди, які критикують можливу українську вакцину від коронавірусу страждають комплексом національної меншовартості. Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK. 

"Що можу сказати вам – позбувайтеся цього комплексу національної меншовартості, що ми ні на що не здатні, що нічого не можемо зробити. 

До того ж, коли в руках тримаєте телефон або інші "вакцини", які ви використовуєте в повсякденному житті, знайте, що дуже часто це все зроблено українськими вченими. Які просто через таку політику, що ми ні на що не здатні, та завдяки політиці повного ігнорування нашої науки, виїхали за кордон... А ми це потім купуємо, і дивуємося, як класно вони це зробили", – звернувся Степанов до "скептиків".

Міністр також зауважив, що українським вченим "просто потрібно створити відповідні умови" і тоді країна зможе самостійно виробляти вакцину. 

Новини за темою: Це байки Крилова, - епідеміолог про створення української вакцини від COVID-19

Нагадаємо, раніше президенту Володимиру Зеленському представили зразок можливої української вакцини від коронавірусу. Наразі препарат пройшов лише доклінічні випробування.

Своєю чергою, міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що держава у повному обсязі профінансує виготовлення української вакцини від коронавірусу, на яке знадобиться близько 100-150 млн гривень.Loading...