Степанов: Усі медики, які працюють з хворими на COVID-19, отримують 300% доплати

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

Однак, існують поодинокі скарги на невиплату цих коштів

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов запевнив, що усі медичні працівники, які працюють з хворими на коронавірус COVID-19, отримують доплату в розмірі 300 відсотків. Про це він заявив під час звіту перед ВРУ 4 серпня, повідомляє пресслужба МОЗ.

"Наразі всі медичні працівники, які працюють із хворими на COVID-19, отримують доплати в розмірі 300%. Є поодинокі випадки скарг на невиплату цих коштів, але Міністерство оперативно розв'язує ці проблеми", - зазначив Степанов. 

Також очільник МОЗ наголосив, що були розв'язані проблеми із забезпеченням медиків масками, костюмами та іншими засобами захисту. 

"Коли я очолив міністерство, у країні були шалені проблеми із забезпеченням засобами індивідуального захисту медиків. Цей дефіцит ліквідовано", - додав міністр. 

Новини за темою: За добу в Україні зробили майже 50 тисяч тестів на коронавірус, – Степанов

За його словами, станом на початок осені на залишках у лікарнях є понад 1,4 млн костюмів та халатів. Зазначається, що цього вистачить приблизно на три місяці. Крім цього, медустанови забезпечені майже 5 млн масок та 1,3 млн респіраторів, а також 5,4 млн рукавичок.

Нагадаємо, перед цим Максим Степанов заявляв, що для будівництва реальної медицини в Україні необхідно збільшити її фінансування не менше, ніж на 5 відсотків ВВП. Loading...