Степанов у ВРУ: Нехтування простих правил призведе до критичної ситуації з COVID-19

Глава МОЗ Максим Степанов Фото з відкритих джерел

Міністр наголосив, що від кожного залежить, скільки громадян захворіє в майбутньому

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що нехтування простими правилами безпеки призведе до критичної ситуації з коронавірусом COVID-19 в країні. Про це він розповів під час звіту у Верховній Раді України щодо ситуації з протидії поширення коронавірусної інфекції COVID-19, який транслював телеканал ZIK.

"Від кожного з нас залежить, скільки людей захворіє завтра, через тиждень і через місяць. Вірус не жаліє нікого, і, на жаль, світ ще не придумав кращої профілактики, ніж носіння масок, миття рук та дотримання дистанції", - сказав Степанов.

Новини за темою: В Україні один з найнижчих рівнів смертності від коронавірусу в ЄС, - Зеленський

Також міністр закликав громадян дотримуватися простих правил, адже саме завдяки їм можна врятувати життя та уникнути критичної ситуації.  

"Тому я закликаю кожного українця дотримуватися цих простих правил. Ви можете врятувати життя або, навпаки, через нехтування цих простих правил ми опинимося у критичній ситуації, адже, коли статистика зашкалювала, не витримували медичні системи навіть розвинених європейських країн", - додав очільник МОЗ.

Новини за темою: Зеленський у Раді: Ми обговорили з європейськими партнерами постачання в Україну вакцини від COVID-19

Нагадаємо, станом на ранок 20 жовтня в Україні виявили 309 107 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, із яких 5 469 підтвердили за минулу добу. Loading...