Степанов спрогнозував спалах COVID-19 в Одесі та області після святкування Дня міста

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

Міністр має намір підняти питання перед контролюючими органами щодо проведення подібних заходів

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов переконаний, що найближчим часом в Одесі та області відбудеться різке зростання кількості хворих на коронавірус COVID-19 після святкування Дня міста. Про це він повідомив під час брифінгу 3 вересня, який транслював телеканал ZIK.

"Вчора ввечері в мережу розмістили фото святкування дня міста в Одесі. Мені здається, те, що ми побачили, за межею здорового глузду. У мене питання до міської влади. Я розумію, що ви усі знаходитися зараз у виборах, що ви усі живете зараз якимось виборчими процесами. Ну ви ж то точно знаєте, у якому стані зараз перебуває епідситуація у місті Одеса", - зазначив Степанов. 

Так, за даними міністра, в Одеській області заповненість ліжок, відведених для пацієнтів з COVID-19, становить 66 відсотків. Станом на 2 вересня в регіоні налічувалося 7697 підтверджених випадків хвороби, а за 1 вересня коронавірус підтвердили у 203 осіб. 

Новини за темою: Україна встановила антирекорд за кількістю смертей від COVID-19 за добу

"Тут не треба бути Вангою, щоб зрозуміти, що уже за декілька днів, тижнів ми побачимо ще більше зростання кількості хворих на COVID-19 в Одеській області і в місті Одеса", - наголосив глава МОЗ.

Нагадаємо, нещодавно у Раді національної безпеки та оборони заявили про підготовку до істотного зростання захворювань на коронавірус в Україні восени. За попередніми прогнозами, наприкінці жовтня кількість хворих може становити приблизно 360 тисяч осіб.

Loading...