Степанов проведе розмову з мерами обласних центрів через карантин

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

Голова МОЗ сподівається, що йому вдасться знайти порозуміння з мерами

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що проведе розмову з мерами обласних центрів, щоб обговорити невиконання місцевими органами влади карантинних заходів. Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

"У понеділок хочу провести селектор. Розраховую на відверту розмову, тому що невиконання та легковажне ставлення до всіх епідемічних заходів у перспективі несе дуже великі загрози для України, для життя і здоров'я українців", - зазначив голова МОЗ.

Також міністр сподівається, що йому вдасться знайти порозуміння з мерами обласних центрів.

"Дуже розраховую, що під час такого діалогу з мерами міст ми знайдемо те порозуміння, в який спосіб треба виконувати ці протиепідемічні заходи заради перемоги над COVID-19 і заради зупинки цієї хвороби", - резюмував Максим Степанов.

Новини за темою: "Я ні з ким не воюю": Зеленський відреагував на бунт мерів через карантин

Нагадаємо, Івано-Франківська міськрада подала до Окружного адміністративного суду Києва позов, в якому просить визнати незаконною постанову Кабінету міністрів України у частині встановлення зеленого, жовтого, помаранчевого та червоного рівнів епідеміологічної небезпеки поширення в країні коронавірусу.

Вчора, 9 вересня, стало відомо, що Чернівецька міськрада також планує подати до суду на Кабінет міністрів України з вимогою скасувати встановлення на території міста червоної карантинної зони.

Loading...