Степанов прокоментував чутки навколо своєї відставки

Голова МОЗ Максим Степанов

МОЗ

Він зауважив, що ставиться до збору підписів нардепами спокійно, оскільки ця історія тягнеться ще з квітня

Є чіткі плани щодо реформування української медицини до кінця 2023 року, а на все інше немає часу. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи чутки щодо його можливої відставки. 

"Станом на сьогодні в мене в житті нічого не змінилося. Я закінчую, маю надію, хворіти. І наступними днями вже буду працювати у звичайному режимі, а не у дистанційному. В мене є чіткі плани щодо реформування нашої медицини, реанімації нашої медицини до кінця 2023 року – в різних сферах медицини", — сказав Степанов.

Він зауважив, що ставиться до збору підписів нардепами спокійно, оскільки ця історія тягнеться ще з квітня.

"Кожен має займатися своєю справою. Хтось бігає підписи збирає. Хтось ще щось робить. Я не знаю, що тут коментувати. Це вже перетворилося на таку забаву – вони то збирають підписи, то відкликають підписи, то знову збирають. Це відбувається з квітня. Я до цього спокійно ставлюся", — додав Степанов.

Новини за темою: Чи піде очільник МОЗ у відставку: Степанов пояснив, чому одна із фракцій у ВРУ "носиться з підписами"

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив: якщо в Україні будуть посилювати карантинні обмеження та запроваджувати повний локдаун, то громадян про це попередять за 7-10 днів.

Loading...