Степанов пояснив, чому під час карантину не заборонили продаж алкоголю

Глава МОЗ Максим Степанов

Фото - kmu.gov.ua

За словами міністра, коли розробляли карантинні обмеження, взагалі не планували розділяти харчові продукти

В Україні не заборонили продаж алкоголю на період січневого локдауну, тому що алкогольні вироби належать до харчових продуктів. Про це розповів міністр охорони здоровʼя України Максим Степанов в інтервʼю HB.

"Алкоголь належить до продуктів харчування. По всім кодам він проходить як продукт харчування. Тому відділяти їх та визначати, можна або не можна продавати, ніхто не збирався", - зазначив очільник МОЗ.

За його словами, наразі до продажу відкрита лише окрема група товарів: харчові продукти, засоби гігієни, побутова хімія або медичні вироби й лікарські засоби. І вона не піддається коригуванню.

Новини за темою: Степанов наполягає на продовженні локдауна після 24 січня

Раніше повідомлялося, що в Україні з 8 по 24 січня діють карантинні обмеження. Упродовж 16 днів дозволено торгувати лише пальним, харчовими продуктами, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин. Також продовжують роботу аптеки, банки, банкомати, ветеринарні клініки, поштові відділення, медичні заклади, хостели та готелі. Натомість заборонено роботу кафе, ресторанів, барів, спортзалів, не можна проводити будь-які масові заходи.

Loading...