Степанов підтвердив, що в Україні можуть запровадити карантин вихідного дня

Глава МОЗ Максим Степанов

Фото - kmu.gov.ua

Водночас комендантську годину в країні запроваджувати не будуть

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні можуть запровадити карантин вихідного дня через збільшення захворюваності на коронавірус COVID-19. Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1", повідомляє ТСН

За словами Степанова, МОЗ буде просити Кабінет міністрів посилити карантинних обмежень в Україні.

"Я не виключаю, що запропонуємо карантин вихідного дня - коли більш суворі обмеження будуть діяти у вихідні. Ми це робимо, щоб розірвати ланцюг передачі хвороби. Наприклад, буде зачинена більша кількість магазинів, у суботу-неділю заклади харчування можуть працювати тільки "на виніс". Це речі, які зменшують кількість людей", - пояснив міністр.

Новини за темою: В Україні з понеділка готуються значно посилити карантин, - ЗМІ

Водночас Степанов запевнив, що комендантської години в країні не буде, адже для цього в країні потрібно ввести надзвичайний стан. Він також уточнив, що МОЗ не рекомендує впровадження такого кроку. 

Міністр розповів, що пройти другу хвилю коронавірусу не просто, оскільки кількість випадків буде зростати, і "це наша реальність". 

Новини за темою: Ситуація з коронавірусом у Європі дуже складна, - ВООЗ

Нагадаємо, станом на 4 листопада в Україні виявили 420 617 випадків коронавірусної хвороби, за минулу добу зафіксовано рекордні 9524 нові випадки COVID-19.

Loading...