Степанов назвав єдину умову для запровадження локдауну

Максим Степанов Фото з відкритих джерел

Умова для локдауну - заповненість ліжок у лікарнях на більш як 75%

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що підставою для термінового запровадження локдауну може бути лише заповненість ліжок у лікарнях на більш як 75%. Про це  він сказав в ефірі "Україна 24".

"Ми орієнтуємося на єдину річ – здатність медичної системи надавати медичну допомогу. У нас на сьогодні заповнено 50% ліжок у лікарнях в цілому по країні. В деяких регіонах понад 60% – Чернігівська область та інші. Але водночас підстав вводити локдаун завтра, бо не витримає медична система, у нас зараз немає", – наголосив глава МОЗ.

Степанов нагадав, за яких показників медична система не витримає епідемії.

"Загроза колапсу медичної системи виникне, якщо кількість хворих буде наближатися до цифри 25–30 тисяч хворих на добу", - резюмував міністр.

Новини за темою: Про запровадження повного локдауну українців попередять за 7-10 днів, - Степанов

Нагадаємо, через велику кількість випадків зараження коронавірусом COVID-19 в Україні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наполягає на запровадженні локдауну тривалістю у щонайменше три тижні.

До слова, в Україні другий день поспіль фіксується антирекорд щодо коронавірусу. За 26 листопада зафіксовано 16 218 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Loading...