Новини » Суспільство Читать эту новость на русском

Степанов: Мета всіх обмежень одна - щоб не було колапсу медичної системи

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов Фото: МОЗ

За його словами, всі карантинні правила - це не якийсь борг перед міністром охорони здоров'я

Усі карантинні обмеження направлені на те, щоб було менше хворих і, як наслідок, щоб не було колапсу медичної системи. Про це в ефірі "Україна 24" заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"Ми стежимо за тим, хто як виконує обмеження. І, виходячи з цього, щоб досягти ефекту, на який ми розраховуємо, ми й приймаємо рішення про внесення тих чи інших змін, щоб вони виконувалися. Адже мета всіх обмежень одна: щоб було менше хворих і, як наслідок, щоб не було колапсу медичної системи. Щоб у нас не було напруженості з наданням медичної допомоги. Тому, коли ми говоримо про будь-які обмеження, ми беремо якусь загальну річ, яка діє по всій країні. У будні дні у нас теж обмеження не скасовувалися", - сказав Степанов.

За його словами, всі карантинні правила, які встановлені для здоров'я людей, - це не якийсь борг перед міністром охорони здоров'я, а перш за все обов'язок перед самим собою — щоб не захворіти, не потрапити до лікарні, не заразити людей, які належать до групи ризику.

Новини за темою: Світло в кінці цього довгого темного тунелю стає яскравішим: ВООЗ про розробку вакцини проти коронавірусу

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я України розраховує, що "карантин вихідного дня", а також дотримання всіх правил карантину в будні дні зупинить ріст захворюваності на коронавірус в Україні на рівні 13 тисяч хворих на добу. 

Loading...