Степанов анонсував збільшення кількості ліжко-місць до 52 тис. і ПЛР-тестувань – до 75 тис. на добу

Максим Степанов Фото з відкритих джерел

За словами міністра, на початку пандемії в Україні були готовими для прийому хворих COVID-19 усього 12 704 ліжка

Міністерство охорони здоров’я планує збільшити кількість ліжко-місць до 52 тисяч, а кількість ПЛР-тестувань на коронавірус – до 75 тисяч на добу. Про це під час звіту щодо ситуації з протидії поширення коронавірусної інфекції COVID-19, який транслював телеканал ZIK, заявив очільник МОЗ Максим Степанов.

За словами міністра, на початку пандемії в Україні були готовими для прийому хворих COVID-19 усього 12 704 ліжка.

"А тепер щодо ліжок. Нагадую, на початку епідемії коронавірусної хвороби в Україні були готовими для прийому хворих усього 12 704 ліжка. Ми вже збільшили кількість до 42 тисяч і збільшимо до 52 тисяч до 10 листопада. І вже всередині листопада 50% ліжок будуть підключені до кисню, а в грудні ми збільшимо цей показник до 80%. 

Уже за 6 місяців ми збільшили кількість ПЛР-тестувань на добу з 200 одиниць до майже 35 тисяч і збільшуємо показники щодня. Усередині листопада ми забезпечимо 50 тисяч тестувань на добу, а до кінця року – 75 тисяч тестувань на добу методом ПЛР", - сказав Степанов.

Новини за темою: Штаб з боротьби проти COVID-19 на чолі з Зеленським: Верховна Рада підтримала законопроєкт

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що у порівнянні з країнами Європейського Союзу Україна має один з найнижчих рівнів смертності від коронавірусу.

До слова, станом на ранок 20 жовтня в Україні виявили 309 107 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, із яких 5 469 підтвердили за минулу добу. Також за добу померли 113 пацієнтів, таким чином кількість летальних випадків зросла до 5 786.Loading...