Стали відомі результати переговорів з Іраном щодо збиття літака "МАУ"

Переговори з представниками Ірану МЗС України

Координаційна група наполягає на виплаті компенсацій та проведенні об'єктивного розслідування

У Києві завершилися переговори представників Афганістану, Великобританії, Канади, Швеції та України з Іраном стосовно катастрофи літака компанії "МАУ" поблизу Тегерану. Про це повідомляє пресслужба МЗС України. 

Так, під час зустрічі члени Координаційної групи вкотре закликали Іран виплатити компенсації за збиття українського літака сім'ям загиблих. Крім цього, Тегеран закликали провести повне, прозоре та незалежне розслідування трагедії відповідно до міжнародних стандартів.

"У тому числі забезпечити притягнення винних до відповідальності та встановлення справедливості для сімей постраждалих від цієї жахливої трагедії", - йдеться у заяві.

Також сторони обговорили підготовку та організацію наступних раундів переговорів стосовно збиття українського літака. 

Новини за темою: Канада вимагає оприлюднити розшифровку чорних скриньок літака "МАУ"

Нагадаємо, 8 січня 2020 року український рейс PS752 авіакомпанії "МАУ" був збитий іранськими військовими під час вильоту з Тегерану. У результаті загинули 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, серед яких були українці. 

Згодом в Ірані заявили, що літак збили випадково, тому що сприйняли його за ворожий об'єкт.

Крім цього, нещодавно у Франції було розшифровано чорні скриньки літака, які підтвердили, що на момент польоту повітряне судно було справне, а впало у результаті ракетного удару. Loading...