Стало відомо, коли в Україні може з'явитися 5G-інтернет

5G-інтернет в Україні з'явиться не раніше 2022 року Фото з відкритих джерел

Спочатку технологію запровадять у великих містах

Заступник міністра цифрової трансформації Олександр Шелест зазначив, що поступове запровадження 5G-інтернету в Україні може розпочатися у 2022 році. Про це він повідомив у програмі телеканалу "ДОМ".

Так, посадовець висловив сподівання, що наприкінці наступного року будуть проведені відповідні аукціони. Після чого, з 2022 року, розпочнеться поступове запровадження технології в Україні, зокрема, спочатку у великих містах.

За словами Шелеста, залежно від потенціалу розвитку, 5G-інтернет може бути запроваджено і в інших регіонах. 

Зауважимо, технології 5G дозволяють отримати вищу пропускну здатність на відміну від 4G-інтернету. Таким чином користувачі отримують більшу доступність широкосмугового мобільного зв'язку зі швидкістю інтернету від 1-2 Гбіт/с. Також нова технологія передбачає менше споживання енергії батарей. 

Новини за темою: Чим небезпечний 5G для світової метеорології

Нагадаємо, 7 квітня 2020 року громадянка України Юліана Гордей зареєструвала петицію щодо заборони встановлення в Україні 5G-інтернету.

"Без клінічно підтвердженої доказової бази щодо безпечності даного виду зв'язку просимо не вводити його в нашій країні", – зазначила авторка.

Пізніше ця петиція набрала необхідну кількість голосів для розгляду. Тепер президент Володимир Зеленський повинен відповісти на звернення. Loading...