Стало відомо, хто заплатить за всеукраїнське опитування Зеленського

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

Опитування оплатить партія "Слуга народу". Всі витрати будуть відображені у звіті, який подається в НАЗК

Всенародне опитування, яке анонсував президент України Володимир Зеленський на 25 жовтня, проведуть за гроші партії "Слуга народу". Політсила укладе договір з компанією, яка проводить соціологічні опитування, повідомляє пресслужба "Слуги народу".

"5 запитань від президента України – хто фінансуватиме це дослідження? Відповідаємо офіційно: політична партія "Слуга Народу". Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Вищої ради партії 20 жовтня", - йдеться у повідомленні.

Крім того зазначають, що партія не одержує державного фінансування, а передає ці гроші на боротьбу з COVID-19.

"Всі витрати, пов'язані з опитуванням, будуть відображені у звіті партії, який подається в НАЗК. Мова не йде про гроші платників податків, оскільки у 2020 році партія "Слуга народу" відмовилася від державного фінансування і передала ці кошти на боротьбу з COVID-19", - додали в пресслужбі.

У партії наголосили, що проведення такого опитування є одним із пунктів передвиборчої програми партії щодо розвитку прямої демократії та народовладдя в Україні.

"У такий спосіб ми хотіли б започаткувати традицію, відпрацювати механізм, за яким влада матиме можливість чути думку народу постійно і регулярно. А народ, у свою чергу, отримає можливість донести до влади свою думку", - резюмували "слуги".

Новини за темою: Всеукраїнське опитування від Зеленського: Навіщо насправді питати про корупцію та Донбас і кому це потрібно

Нагадаємо, 13 жовтня президент України Володимир Зеленський закликав громадян у день місцевих виборів прийти на виборчі дільниці та відповісти на 5 важливих для кожного питань. За його словами, питання будуть стосуватися того, що "ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті".

14 жовтня голова держави оголосив перше з 5 питань, які буде винесено на опитування 25 жовтня під час місцевих виборів. Воно стосуватиметься корупції в особливо великих масштабах.

Наступного дня, Зеленський назвав друге питання, яке стосуватиметься створення на Донбасі вільної економічної зони.

А у п'ятницю, 16 жовтня, президент оприлюднив фінальні три питання всенародного опитування.Loading...