live

Стало відомо ім’я загиблого військового ЗСУ на Донбасі

Загиблий на Донбасі Олексій Купріков (справа) 93-тя ОМБр Холодний Яр

У загиблого залишилася цивільна дружина, 19-річний син, мама і рідна сестра

Внаслідок обстрілу незаконних збройних формувань на Донбасі загинув механік-водій механізованого батальйону Олексій Купріков із позивним "Лєший". Про це пише 93-тя ОМБр Холодний Яр у Facebook.

"Із глибоким сумом ми повідомляємо про смерть у бою нашого бійця - солдата Олексія Купрікова із позивним "Лєший", механіка-водія механізованого батальйону.

Він загинув внаслідок ворожого обстрілу позицій 93 бригади Холодний Яр на Луганщині, отримавши множинні осколкові поранення, які виявилися несумісними з життям. Засоби захисту, на жаль, не врятували", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Купріков народився у 1971 році. До початку служби жив у смт Черкаському Дніпропетровської області, мав середньо-технічну освіту. 

У листопаді 2018 року підписав контракт з ЗСУ. Спочатку був стрільцем-помічником гранатометника, потім вирішив стати механіком-водієм та поїхав учитися до навчального центру.

Повідомляється, що в Олексія залишилася цивільна дружина, 19-річний син, мама і рідна сестра, що також служить у ЗСУ.

Новини за темою: За добу НЗФ вісім разів обстріляли українські позиції, один військовий поранений, - ООС

Нагадаємо, 9 квітня незаконні збройні формування на сході України здійснили 21 обстріл позицій Об'єднаних сил, 1 військовий загинув, двоє було поранено.

 

Loading...