Стало відомо, як діти будуть відвідувати школу з 1 вересня

Сергій Шкарлет Lb.ua

За словами Шкарлета, буде змішана форма відвідування школи або діти ходитимуть до школи по змінах

Міністерство освіти України розробляє кілька варіантів відвідування дітьми шкіл з 1 вересня. Вибір буде залежати від епідемічної ситуації в країні восени, завив в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет в інтерв'ю "Лівому берегу".

За його словами, він поки не уявляє, як діти можуть піти в перший клас дистанційно.

"Діти повинні піти в школу. Я не уявляю собі, яким чином діти можуть піти дистанційно в перший клас. Можливо, якщо ситуація буде загострюватися, то буде знов дистанційний режим. Але першокласники повинні відчути всю соціалізацію в школі", - зазначив Шкарлет.

У той же час, в.о. міністра додав, що Міносвіти розробляють запасні варіанти на новий навчальний рік.

"Можливо, буде змішана форма відвідування школи – частково офлайн, частково онлайн. Можливо, будуть діти по змінах ходити. Потрібно напрацювати матеріали не лише безпечності санітарних умов, а ще й умов навчання для того, щоб діти отримували соціалізацію.

Я спілкувався за цей час з величезною кількістю батьків, які наполегливо звертають увагу на те, що дистанційна освіта – це не зовсім освіта. Якщо в родині один монітор і три дитини, у яких одночасно уроки, то як бути? Крім того, діти, якщо це молодша школа, потребують догляду. А батькам потрібно працювати. Звісно, батьки повинні сидіти з дитиною, але їм треба ще заробляти на життя. Це є величезна соціальна проблема. Якщо в нас буде тільки дистанційне навчання – буде соціальне сирітство", - наголосив політик.

Новини за темою: У Кабміні назвали умову відкриття шкіл з 1 вересня

Нагадаємо, раніше колишня в.о. міністра освіти Любомира Мандзій заявила, що у Кабінеті міністрів України ще немає рішення, чи підуть учні до школи 1 вересня, чи залишаться й надалі на дистанційному навчанні.Loading...