Стало відомо, де пройде Євробачення-2021

Фото з відкритих джерел

Артисти, які повинні були виступити у 2020 році, представлятимуть свою країну наступного року

Пісенний конкурс Євробачення у 2021 році відбудеться у нідерландському місті Роттердам на Ahoy Aren. Про це йдеться на сайті конкурсу. 

"Європейський мовний союз (EBU) і організатори конкурсу в Нідерландах раді повідомити, що прийняли рішення про проведення "Євробачення" в 2021 році в Роттердамі", - заявили організатори. 

До слова, у цьому місті конкурс планували провести у 2020 році. Однак через пандемію коронавірусу запланований захід скасували. 

Новини за темою: Арену Євробачення у Роттердамі перетворять у тимчасовий госпіталь

"Ми надзвичайно раді, що тепер можемо рухатися вперед. Надзвичайно важливо, щоб пісенний конкурс Євробачення повернувся в наступному році, і ми раді прийняти необхідне зобов’язання наших колег у Нідерландах повернути це видовище глядачам у всьому світі", - наголосив виконавчий керівник Євробачення Мартін Естердал.

Новини за темою: Гурт Go_A представлятиме Україну на Євробаченні, - директор НСТУ

За попередньою інформацією, 18 виконавців, які повинні були виступити у 2020 році, підтвердили, що знову представлятимуть свою країну наступного року. 

Нагадаємо, 18 березня організатори міжнародного музичного конкурсу повідомили, що Євробачення-2020 офіційно скасовано через пандемію коронавірусу.

Пізніше організатори також заборонили учасникам конкурсу виступати у 2021 році зі старими піснями та наказали їм підготувати нові. 

Loading...