Стала відома ймовірна причина аварії газопроводу на Київщині

Можливою причиною прориву труби називають неякісне зварювання

Прорив газопроводу на Київщині ДСНС

Імовірна причина аварії газопроводу під Чабанами Київської області – недостатньо якісне зварне з’єднання. Про це повідомив головний інженер ТОВ "Оператор ГТС України" Юрій Зябченко, передає пресслужба компанії.

За словами інженера, неякісне з’єднання було допущене при будівництві газопроводу. "Виходячи з уже зібраної інформації, з високою ймовірністю можна констатувати, що розгерметизація сталась через невідповідної якості зварне з’єднання, допущене при будівництві газогону", – сказав Зябченко.

Водночас представник компанії заявив, що наразі газопровід працює у штатному режимі. Аварійні роботи на пошкодженій ділянці провели в установлений термін.

Нагадаємо, в ніч на 15 вересня поблизу Чабанів Київської області прорвало газову трубу, яка качає газ до Європи. Тоді в найближчих населених пунктах вимкнули електропостачання. В аварійній службі одразу заявили, що говорити про "вибух" газу некоректно.

Новини за темою: Поліція порушила справу через прорив газопроводу на Київщині

За кілька днів стало відомо, що газогін відновлений для транспортування газу. Проте роботи з ліквідації наслідків розгерметизації тривали.

Loading...