Справи Майдану: Правоохоронцю повідомлено про підозру щодо притягнення до відповідальності невинного

Євромайдан Фото з відкритих джерел

Фігуранту інкримінують притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднане з фальсифікацією

Прокуратура повідомила про підозру слідчому одного з відділів ГУ Нацполіції за притягнення до відповідальності невинного під час подій на Майдані у 2013-2014 роках. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

"24 січня 2014 року правоохоронець, перебуваючи на посаді слідчого одного із міськвідділів ГУ МВС в Черкаській області, за відсутності будь-яких доказів причетності до вчинення кримінального правопорушення склав і підписав повідомлення про підозру затриманій особі в масових заворушеннях та захопленні державних будівель. Наступного дня слідчий склав та подав до суду безпідставне клопотання про обрання стосовно завідомо невинної особи запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке було протиправно задоволено судом", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, фігуранту інкримінують притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднане з фальсифікацією, а також завідомо незаконне тримання під вартою.

Новини за темою: Колишньому старшому прокурору Києва повідомили про підозру у справі Майдану

Нагадаємо, раніше прокуратура повідомила про підозру колишньому київському прокурору за притягнення завідомо невинних до відповідальності під час подій на Майдані у 2013-2014 роках. 

Фігуранту інкримінують незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, вчинене службовою особою, за попередньою змовою групою осіб; зловживання службовим становищем; службове підроблення, а також притягнення невинного до кримінальної відповідальності.

Loading...